Elon Musk’tan Kripto Para Birimlerine Dogecoin Resti!

Benzer Haberler

Dogecoin sevgisini bir kez daha gözler önüne seren Elon Musk, kripto para biriminin en güçlü ödeme aracı olduğunu vurguladı. Dünyanın belirli bölgelerinde ödeme aracı olarak kabul edilmeye başlanan kripto paraların yasal zemini konusunda ülkeler mutabakata varabilmiş değiller. Geçtiğimiz günlerde Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Bitcoin’i ödemelerde kabul etmesi bu tartışmaları yeniden alevlendirdi. Bir başka kripto para birimi Dogecoin’in en büyük destekçisi Elon Musk ise en güçlü ödeme aracını açıkladı.

Elon Musk İçin En Güçlü Ödeme Aracı Dogecoin

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Amerikalı milyarder Mark Cuban, CNBC Make It ile gerçekleştirdiği röportajda Dogecoin için “en güçlü ödeme aracı” dedi. Cuban’ın söylemlerini destekleyen Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Dogecoin sevgisini bir kez daha ortaya koydu.
Twitter hesabından açıklama yapan Musk, Mark Cuban ile CNBC röportajına yanıt olarak “Bunu uzun zamandır söylüyorum.” ifadelerini kullandı. DOGE hakkında yaptığı paylaşımlara bir süredir ara veren ABD’li milyarder desteğine devam edeceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Mark Cuban’ın 2000 yılında 285 milyon dolara satın aldığı basketbol takımı, geride bıraktığımız Mart ayından itibaren bilet ve diğer ürünlerin satışında Dogecoin’i kabul ediyor.

Elon Musk, Twitter Profil Fotoğrafını Dogecoin Yapmıştı

Ünlü girişimci Elon Musk sayesinde büyük bir çıkış yakalayan Dogecoin, Tesla CEO’sunun Twitter paylaşımları ile değerine değer kattı. Birkaç hafta öncesine kadar Twitter profil fotoğrafında Dogecoin’i taşıyan Elon Musk, kısa bir sürenin ardından yeni görselle takipçileri karşısına çıktı. Artık popüler iş insanı, profilinde bir SpaceX roketine ev sahipliği yapıyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem

Parasanal mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı İndir
X