Elon Musk’tan “Happy Easter” mesajıyla Dogecoin jesti! Twitter hesabı üzerinden takipçilerinin paskalya bayramını kutladı!

Benzer Haberler

Elon musk resmi Twitter hesabı üzerinden dün yaptığı kutlama paylaşımı ile Dogecoin’e olan bağlılığını sosyal medya hesabı üzerinden yeniden gösterdi. Ünlü milyarder ve Tesla’nın kurucusu Elon Musk attığı tweet ile binlerce beğeni alırken paylaşımda kullandığı köpek resmi ile yüzleri güldürdü.

Elon Musk Takipçilerinin Paskalya Bayramını Kutladı

Tesla’nın kurucusu ve mühendis Amerikalı Elon Musk, Dogecoin’e olan bağlılığını yeniden fark ettirdi. Twitter hesabı üzerinden paylaştığı; “Mutlu paskalyalar” mesajı ile takipçileriyle etkileşim oluşturarak nükteli bir paylaşımda bulundu. Yaptığı “Happy Easter!” paylaşımında kullandığı tema birebir Dogecoin severlere hitap etmese de hedef kitlenin kendileri olduklarını hissettirdi.

Elon Musk’un Paylaşımı Yanıtsız kalmadı

Elon Musk tarafından dün sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda kendi köpeğini tema olarak kullandı. Shiba İnu cinsi bir köpek olan paylaşımda bir sepet içerisinde Dogecoin olduğu düşünülen yumurtaların yanında köpeği mor bir sweet içinde poz verdi.

Musk tarafından yapılan bu paylaşım sonrasında Dogecoinin kurucu ortağı olan Nakamoto, tweete yanıtsız kalmadı. Elon Musk’ın yaptığı paylaşımda Dogecoinden bahsedilmese de Nakamoto Twitte altına Dogecoin ifadesi ve bir kalp emojisi bıraktı.

Elon Musktan Dogecoin’e Destek Sürüyor

Elon Musk’ın Dogecoin’e yönelik yaptığı her paylaşım Kripto paranın yükselmesini etkiliyor. Geçtiğimiz yıl en yüksek seviyesi olan 0.8 dolara kadar ulaşmasında yine Elon Musk’un paylaşımları etkili olmuştu. Özellikle şirket elektrikli araba satın alabilmek için Dogecoin’i kabul edeceğini açıkladığında büyük bir yükseliş yaşanmıştı. Son hamlesinde, Dogecoin’i kullanarak içerik oluşturan kişilere yönelik bahşiş veren yeni bir sosyal medya platformu oluşturma hedefinde olduğunu ima eden bir paylaşımda bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem