EA Sports, Blockchain Uzmanı Arıyor!

Benzer Haberler

Blockchain, DeFi ve NFT projelerinin dünyada ses getirmesiyle birlikte, bunlara benzer yenilikçi kripto para projeleri büyük şirketlerin dikkatini çekmeye davam ediyor. Son önemli gelişme ise birçok büyük dijital oyunun yapımcısı olan EA Sports şirketinde yaşandı. EA Sports Blockchain ve NFT teknolojilerini keşfetmek için alanında uzmanlaşmış bir “kıdemli yönetici” arıyor.

Silikon Vadisi merkezli video oyunu yapımcısı Electronic Arts, kripto paraları keşfetmeye yardımcı olması, Blockchain ve NFT’leri şirketin keşfetmesi için kıdemli bir yönetici aradığına dair bir iş ilanı paylaştı. EA SPORTS’un gelecekte Blockchain ve NFT’ler alanında neler yapacağını zamanla göreceğiz.

NFT Hakkında

Bir NFT’yi, bir varlığı benzersiz bir şekilde tanımlayan kriptografik token olarak tanımlayabiliriz. Hem görüntü gibi dijital bir varlığı, hem de örneğin bir ev, araba veya bir şarkı gibi gerçek dünyadaki varlıkları da temsil edebilir. Varlıkları benzersiz bir şekilde tanımlayabileceğiniz için, söz konusu varlıkların sahipliğini ve gerçekliğini de kanıtlayabileceğiniz anlamına gelir.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem