Dubai Emlak Geliştiricisi Damac Properties, Kriptoyu Ödeme Olarak Kabul Ediyor

Benzer Haberler

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli büyük bir gayrimenkul şirketi olan Damac Properties, Çarşamba günü ödeme yöntemi olarak Bitcoin ve Ethereum kullanarak mülk satacağını duyurdu.

Dubai merkezli firma, kriptolar aracılığıyla mülk satın alınmasını sağlamanın, gayrimenkul sektörünün geleceğinde devrim yaratacağını belirtti. Damac, böyle bir yaklaşımın kolaylaştırılmasının küresel gayrimenkul yatırımcıları için kolaylık sunacağına da değindi.

Damac genel müdürü olan ve aynı zamanda şirketin dijital dönüşüm girişimlerinin öncüsü olan Ali Sajwani, gelişme hakkında konuştu. İşte Ali Sajwani’in konuya ilişkin açıklamları:

“Bizimki gibi küresel işletmelerin evrimin zirvesinde kalması çok önemli. Başka bir işlem modu daha sunmak heyecan verici ve bu teknolojinin müşterilerimize getirdiği değeri tanımaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bu haftanın başlarında, BAE merkezli bir gayrimenkul devi olan Damac Group, meta evrenin manzarasına girme ve kendi dijital şehirlerini geliştirme planlarını duyurdu. Proje, D-Labs adı altında yürütülecek ve D-Labs’ın Damac Genel Müdürü ve CEO’su Ali Sajwani tarafından yönetilecek. Bu girişim, şirketin dijital varlıklara ve takas edilemez tokenlere (NFT) girme konusundaki isteğini ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem