Donald Trump, Kripto Paraları “Felaket” Olarak Nitelendirdi!

Benzer Haberler

Eski ABD Başkanı Donald Trump, kripto paralar hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Karamsar bir tablo çizen Donald Trump, kripto paralar için “gerçekleşmeyi bekleyen potansiyel bir felaket” değerlendirmesinde bulundu. Çarpıcı yorumlarda bulunan Trump, Bitcoin’in bir aldatmacadan ibaret olduğunu ve hatta sahte bir varlık olabileceğini söyledi.

Trump Kripto Para Hayranı Değil

Donald Trump, salı günü Fox Business ile yaptığı röportajda kripto paralar hakkında konuştu. Eski ABD Başkanı’na Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgilenip ilgilenmediği sorulunca, net cevaplarla açıklamalarda bulundu.
İşte Donald Trump’ın röportajda verdiği cevaplardan kesitler:

“Bitcoion ve kripto para yatırımı yapmıyorum. Amerika Birleşik Devletleri’nin para birimini seviyorum. Bence diğer varlıklar gerçekleşmeyi bekleyen potansiyel bir felaket.”

Kripto para karşıtı olduğu her halükarda anlaşılan Donald Trump, açıklamalarına daha da çarpıcı bir boyut kazandırarak, kripto varlıkların sahte olabileceğine vurgu yaptı:

“Kripto para biriminin ABD para birimine zarar verdiğini hissediyorum” diye devam etti. “Bence güçlenmeliyiz, [kripto para birimlerine] değil, kendi para birimimize yatırım yapmalıyız. Ayrıca, kripto paralar sahte olabilir. Bunu kim bilebilir!”

Çoğu insanın kripto paralar hakkında henüz bir şey bilmediğini söyleyen Trump, bu varlıkların hayranı olmadığını ve herhangi bir yatırımı olmadığını itiraf etti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem