Dogecoin (DOGE) Milyoneri, Gözünü Cardano’ya (ADA) Dikti!

Benzer Haberler

Bitcoin geniş aralıklarla dalgalandığı sıralarda kendi rekorunu kırarak 64.000 dolar seviyesine ulaşmıştı. Hemen hemen her yatırımcının yakından takip ettiği Bitcoin’i şu sıralar Dogecoin takip ediyor. Kripto para piyasalarını etkileyen en önemli faktörün Bitcoin fiyatı olduğunu biliyoruz. Ancak en az bunun kadar önemli bir gelişme de Dogecoin için yaşanıyor. Dogecoin, toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para olmaya aday olmuş durumda.

DOGE Sonrası Hedef Ne?

Lider kripto para, 64.000 dolar ekorundan sonra sert bir düşüş yaşasa da hala 50.000 dolar dolaylarında dalgalanmaya devam ediyor. Buna rağmen 2021 verilerine bakıldığında DOGE gibi favori Altcoinlerin, nispeten Bitcoin performansını geride bıraktığı söylenebilir. Glauber Contessoto tam anlamıyla köşeyi Dogecoin sayesinde dönenler arasında yer alıyor. Dogecoin onu bambaşka bir yere getirdi.

Dogecoin milyoneri olarak bilinen ve her şeyi ile zamanında DOGE alan Contessoto, şimdi ise başka kripto para birimlerine yelken açtığını vurguladı. Ünlü isim, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Dogecoin, Ethereum, Bitcoin, Cardano ve XRP’nin önümüzdeki beş yıl içerisinde en büyük 5 kripto para birimi olacağını düşünüyor.

Şu ana dek Dogecoin ile kazancını katlayan milyoner Glauber Contessoto, bütün parasını ADA’ya yatırmayı planlıyor. ADA artık ounun en büyük favori kripto parası olmuş durumda.

2,45 dolarlık rekorunu geride bıraktıktan sonra durdurulamayacak bir ralliye başlayan ADA, 3 dolar direncini zorluyor. Bir zamanlar DOGE yatırımı nedeniyle çok eleştirilen ismin şimdi de her şeyini ADA’ya yatıracak olması, ADA’ya özel bir sıçrama sinyalini verebilir.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem