DOGE ve SHIB Arasında ki Sular Durulmak Bilmiyor!

Benzer Haberler

Dogecoin kurucusu Billy Markus, SHIB hakkında konuştu. Merakla beklenen konuşma gerçekleşti. Billy Markus mevcut SHIB üyelerinin kendisinin peşini bırakmasını isterken, SHIB den hiçbir kazanç da elde etmediğini açıkladı. Billy Markus, SHIB üzerinden hiçbir kazancı olmadığı gibi hiçbir bağlantısının da olmadığını açıkladı.

SHIB İle İlgim Yok

Kripto dünyasında ki çekişmeli süreç devam ediyor. Sular durulmak bilmiyor, SHIB ile Dogecoin kullanıcıları adeta birbirlerine ateş püskürdü. İki taraf arasında ki çekişmeli süreç sürekli olarak devam ederken bu sefer de sözü Billy Markus aldı, Twitter aracılığıyla yaptığı açıklamada Markus; SHIB ile arasında hiçbir bağ olmadığını ve  SHIB Inu kripto para ile arasında herhangi bir şey olmadığını belirterek arasına büyük bir mesafe koydu. 2013 yılında piyasaya sürülen Dogecoin Markus, ralli ile de bir bağlantısı olmadığını açıkladı.

Billy Markus Kimdir?

Billy Markus, Dogecoin kurucusudur; fakat yaklaşık 8 yıl önce işten atıldığında tüm kripto paralarını satarak bir daha asla kripto almayacağını duyurmuştu. 8 yıllık arayı bitiren Billy Markus yeniden Doge alarak kripto dünyasına döndü. Bu dönüş sevenlerini oldukça şaşırtırken çok da sevindirdi. Billy Markus yeni dönüşünde de yeniden Doge’ye dönüş sağlayarak. Önceden de şimdiden de hiçbir alakasının olmadığını bildirdi.

Kripto Açıklamaları

Yazılım mühendisi olan ünlü isim yaptığı açıklamalarla SHIB Inu kullanıcılarının sürekli spamlamasından dolayı sitede ki formu kaldırmak zorunda kaldığını duyurdu. Billy Markus’un Twitter kullanıcı adında Shıb kelimesi geçmesi oldukça şaşkınlık yaratırken kullanıcıları ikiye böldü. Bu söylentilere yanıt veren Billy, Twitter hesabında paylaştığı yazı da “Dogecoin, bir Shıb Inu’dur.. Bu kullanıcı ismi SHIB adında bir token çıkmadan bile kullanılıyordu, bu sebeple SHIB olan coin ile hiçbir ilgisi yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem