Dev Balinalar Israrla Bu Token’ı Alıyor!

Benzer Haberler

Kripto para piyasalarında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın başlaması ile birlikte Bitcoin (BTC), 35 bin dolar seviyesindeki kritik desteğini de kaybetmiş ve düşüşlerini hızlandırmıştı. Bu düşüşler altcoin piyasasını da benzer şekilde etkilemişti ve ardından Bitcoin, geçtiğimiz hafta elde ettiği yükselişlerle 47 bin dolar seviyesinin üzerine tırmanmayı başarmıştı. Bu yükselişin uzun soluklu ya da kalıcı olup olmayacağı merakla beklenirken Bitcoin bir süre yukarı yönlü eğilimini korudu ancak yeni güne girilirken ibreyi aşağı çevirdi. Tekrar 45 bin dolar bandının altına sarkan Bitcoin ile birlikte piyasa genelinde de benzer düşüşler görülürken, piyasalarda yaşanan bu hareketlilikler sırasında dev balinaların biriktirdiği altcoin ortaya çıktı.

Balinaların İlk Tercihi Yine Değişmedi

Blokchcain ve balina hareketlerini izleme platformu olan Whale Stats, en büyük 500 Ethereum (ETH) balinasının yoğun olarak alım yaptığı altcoine ilişkin raporunu paylaştı. Whale Stats ve diğer birçok platformun paylaştığı verilerde balinaların uzun bir süredir yoğun şekilde yatırım yaptığı varlıklar arasında ilk sırada FTX borsasının yerel token’ı olan FTT yer alıyordu. Whale Stats tarafından paylaşılan güncel verilerde balinaların fikir değiştirmediği ve FTT birikimlerini artırdıkları görüldü. Elde edilen bilgilere göre en büyük 500 Ethereum balinası son 48 saat içinde toplamda 12,25 milyon dolar karşılığında 245.413 adet FTT satın aldı.

Bu Balina Tek Başına 40 Bin FTT Aldı

En büyük 500 ETH balinası toplamda 245 bin FTT satın alırken, Whale Stats verilerine göre en büyük 37. balina konumunda bulunan “BlueWhale0069” isimli balina ise tek başına 1,98 milyon dolar karşılığında 39 bin 999 adet FTT satın aldı. Ayrıca söz konusu balinanın cüzdanında FTT’nin de en büyük 12. yatırım varlığı olduğu tespit edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem