Deutsche Telekom’dan Altcoin Hamlesi!

Benzer Haberler

Amerika ve Asya ülkelerinin ardından özellikle son bir yıldır kripto para piyasasında yatırımlarını artıran Avrupalı şirketlere bir yenisi daha eklendi.

Telekomünikasyon devi Deutsche Telekom boğa piyasasında yaptığı yatırımlarla gündeme gelmişti. Şirket bu dönemde yaptığı altcoin Celo yatırımlarını saklamak için dünyanın ikinci, Amerika’nın lider kripto para borsası Coinbase’in bir kolu olan Coinbase Costudy ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Firmadan yapılan açıklamada Coinbase tercihinin güvenilir saklama koşullarından kaynaklandığı belirtildi.

Binance Avrupa’da Güç Kaybediyor

Blok zinciri projeleri arasındaki rekabet kadar kripto para borsaları arasındaki rekabet de son zamanlarda yeniden şekilleniyor. Uzun süredir bu alanda açık ara liderliği elinden bırakmayan Binance birçok ülkeden kovulurken, Coinbase Avrupa ve Asya’da ilişkilerini geliştirdi ve bu sayede Avrupa’nın birçok ülkesinde yasal bir şekilde hizmet veren en önemli kripto para borsası haline geldi. ABD’de halka açılan Coinbase, devletlerle ilişkilerini düzenleyerek izin verilmeyen ya da tartışmalı bulunan işlemleri sistemine eklemeyerek uzun vadede bu adımlarının sonuçlarını almaya başladı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem

Parasanal mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı İndir
X