Coinbase’de Kripto Varlıklar Aniden Yok Oluyor!

Benzer Haberler

Önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase, bazı müşterilerin hesaplarının boşaltıldığını bildirmesinin ardından çok sayıda eleştiriyle karşı karşıya kaldı.

CNBC tarafından yürütülen bir araştırma çalışmasına göre hesapları saldırıya uğrayan birkaç kullanıcı, Coinbase’in müşteri hizmetlerine uygulama hakkında bazı şikayetlerde bulundu. CNBC tarafından yapılan araştırmalara göre, binlerce Coinbase müşterisi bu anormal durumdan şikayetçi. Araştırma, Coinbase kullanıcılarının müşteri hizmetlerinden memnun olmadığını ortaya koydu.

Coinbase müşterileri, teknik destek alabilmek için tek yolun e-posta ile iletişime geçmek olduğunu, fakat bu iletişim şeklinin çok yorucu olduğunu ifade etti. Öyle ki, çoğu zaman müşterilerin göndermiş olduğu e-postalara cevap verilmediği dahi verilmediği söyleniyor. Bazı kullanıcılar ise, kripto varlıklarının aniden kaybolmasından ötürü ve bu sorunla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamasından ötürü çok tepkililer. Bu maduriyeti yaşayan kullanıcılardan birisi ise Tanja Vidovic.

Vidovic, Coinbase hesabında yapılan birkaç yetkisiz hareket nedeniyle bildirim aldığını açıkladı. Herhangi bir işlem yapmamasına rağmen 168.000 dolarının aniden yok olduğunu söyleyen Vidovic, konuya dair bir açıklama yapması için hala Coinbase yetkililerine e-posta yoluyla ulaşmaya çalışıyor.

CNBC’nin araştırmasına göre Vidovic’in davası birkaç benzer davadan sadece biri. Sonuç olarak, Federal Ticaret Komisyonu ve Tüketici Mali Koruma Bürosu’na Coinbase ile ilgili şikayetlerin sayısı 11.000’i aştı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem