Cardano’dan Açıklama Geldi!

Benzer Haberler

20 Temmuz 2021 tarihinde düştüğü yerden kalkmasını bilen Cardano (ADA), istikrarlı şekilde rekorlar kırarak yoluna devam ediyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi olan Cardano (ADA), yeni gelişmelerle birlikte fiyat artışını devam ettirebilir.

Müjdeler Devam Ediyor

IOHK ekibi, uzun süredir beklenen ERC-20 köprüsü hakkında yeni bir açıklama yaptı. Cardano 360 etkinliğinde yapılan açıklamada, ERC-20 köprüsünün Ethereum ağındaki varlıkları Cardano’nun test ağına taşıyabileceği vurgulandı. IOHK proje yöneticisi Francisco Lnadino bir müjde verdi vererek yeni ürünün önümüzdeki hafta test ağına geleceğini söyledi.

Aslında yeni olan bu geçiş köprüsü mayıs ayında tanıtılmıştı. Ethereum tabanlı tokenlerle projelerin Cardano ağına geçişi için geliştirilen bu köprü, kesinlikle Cardano’nun arzını artırabilir.

Cardano ağındaki dilin zor olması ve Ethereum’un bu konuda çok daha gelişmiş durumda olması şu an ETH ağında çok fazla token ile uygulama olmasını sağlıyor. Ancak Cardano’nun verdiği teşvikler sayesinde Ethereum ağında geliştirilen tokenler direkt olarak Cardano ağına transfer edilebilecek.

Köprünün “self-servis” tabanlı olacağı ve isteyen herkesin bunu rahatlıkla kullanabileceği de ifade edildi. Ayrıca, SingularityNet’in kendi tokeni olan AGIX, ERC-20 ağından Cardano ağına geçiş yapan ilk kripto para da olacak. Cardano kendi test ağı için bug bounty programı başlattı ve yazılımdaki açıkları bulan kişileri ödüllendirecek. Cardano’nun ilk bug bounty programı, büyük ilgi uyandıracağa benziyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem