Cardano Projesinden Beklenen Haber Geldi!

Benzer Haberler

Son dönemde Google ve sosyal medya platformları üzerinde tıklanma ve aranma rekorları kıran Cardano (ADA), sonunda büyük bir güncelleme yaşayacak.

ADA, Eylül Ayında Güncellemeler Yaşayacak

IOHK CEO’su ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson, konu hakkında açıklama yaprak Alonzo güncellemesinin hazır olduğunu belirtti. Hoskinson, yayınladığı güncel videosunda ekibin “devam edip etmeme” toplantısı yaptığını ve Alonzo güncellemesi için bütün altyapının hazır olduğuna karar verdiklerini açıkladı.

Hoskinson, bu toplantıdaki 25 kişinin “birçok yapılacak ve kontrol edilecek hususa” sahip olduğunu ancak herşeyin tamamlandığını belirterek, hepsinin “yeşil ışık yaktığını” vurguladı. Hoskinson şu an için ekibin ana ağa geçiş için hazır olduğunu ve sürecin yavaş yavaş başlayacağını ifade etti.

Öncelikle HFC yapacaklarını belirten Hoskinson aslında test ağında hard forka geçişi test edecek. Devamında Alonzo aşamasının gerçek sürecine başlayacak olan ekip, bunun Alonzo Purple test ağındakine benzer bir süreç olacağını, ancak çok daha ciddi bir iş olacağını ifade etti.

Hoskinson güncellemenin eylül ayında tamamlanacağını belirtmişti. Şimdi tarih daha da belirginleşiyor. Test ağının 1 Eylül tarihinde hazır edileceği vurgulandı. Cardano kurucusu ana ağ için biraz daha zamana ihtiyaç olacağını vurgulayarak 9 Eylül tarihini hedef gösterdi. Kripto para camiası, ekibin en geç 17 Eylül tarihine kadar Alonzo hard forkunu tamamlamasını bekliyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem