Bu Kripto Para Birimleri Gelecekte Artış Görebilir!

Benzer Haberler

Bitcoin’in son dalgalanması, kripto para birimi dünyasını fırtınaya aldı. Birkaç gün önce tekrar 50.000 doları aşan lider kripto para, psikolojik seviyenin üzerinde kalmaya devam etti. Dünyanın en büyük ve en eski kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı için analistler ikiye ayrılmış durumda. Kimi analistler yükseleceğine kesin gözüyle bakarken, kimi analistler de düşeceğine kesin gözle bakıyor. Altcoin fiyatlarındaki artışa dair spekülasyonlar da var. Bitcoin ve Ethereum gibi Altcoinler, uzun süredir büyüyen bir piyasada rekabet ederken, grafikleri de mükemmel bir performans gösteriyor.
Altcoinlerin ve NFT’lerin Temmuz ve Ağustos aylarında yatırımcılar arasında hype gördüğü göz önüne alındığında, kripto para birimi sahnesi bu cephelerde beklenmedik dalgalanmalara tanık olabilir.

İşte Fiyatları Artabilecek Bazı Altcoinler

Ethereum (ETH): Yazının yazıldığı sırada, Ethereum’un fiyatı 3.732.40 dolar civarındaydı. Geçen hafta boyunca, Ethereum %12.34 oranında değer kazandı. Aylar boyunca istikrarlı bir büyüme gören lider Altcoin spekülasyonları güçlendirdi.

Cardano (ADA): Yaptığı yeniliklerin de etkisiyle gelecekte fiyat artışı göstermesi beklenen bir Altcoin’dir. Cardano, 84 milyar dolarlık piyasa değeriyle kripto para birimleri arasında üçüncü sırada yer alıyor. ADA, yatırımcılar içinde çevresel açıdan sürdürülebilir, alternatif bir kripto para olarak görülüyor. Bu ay yapılacak bir güncelleme, Cardano blok zincirine akıllı sözleşmeler getirecek. Böylece daha fazla yatırımcı buna ilgi duyabilir. Cardano’nun fiyat artışı şaşırtıcı bir durum olmayacak.

Chainlink (LINK): Chainlink, listelerde 12. sırada yer alıyor. Ancak yatırımcılar ve sosyal medya arasındaki popülaritesi göz kamaştırıyor. Son 7 gün içinde yaklaşık %23’lük bir artış gördü. LINK’in değeri şu anki değeri yaklaşık 32 dolar. Coin Quora ve diğerleri gibi bazı popüler siteler, LINK için yükseliş öngörüyor ve bir yıl içinde 50 doları geçmesini bekliyor.

Dogecoin (DOGE): Tesla CEO’su Elon Musk tarafından popüler hale getirildi. Son aylarda gündeme geldi. Şimdi, uygulanabilir bir yatırım seçeneği olarak kabul edilen kripto para birimlerinden biri. 2021’de kripto para birimi %8.000’den fazla değer kazandı.

Avalanche (AVAX): Bu Altcoin 2021 yılında oldukça ilgi gördü. Maksimum 720 milyon arzı var. Ağustos 2021’de değeri üç katına çıktı.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem