Bu Hafta Takip Edilebilecek 3 Altcoin: BNB, LOOK, LUNA

Benzer Haberler

Kripto para ekosistemi ayı sezonuna hazırlık yapıyor. Geçtiğimiz hafta çoğu Altcoin için kanlı bir hafta sonuydu. Yatırımcılar, Rusya-Ukrayna arbedesinin ardından riskli varlıklardan uzak durmayı tercih etti. Küresel kripto para piyasa değeri %3,99 kayıpla 1,74 trilyon dolara gerileyerek geçen haftadan tahakkuk eden kazançları geride bıraktı.

Ayı sezonu ortasında takip edilebilecek bazı kripto para birimlerini sizler için inceledik. Binance Coin (BNB), LookRare (LOOK) ve Terra (LUNA) bu hafta takip edilmesi gereken kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin, piyasa değeri açısından hala dördüncü en büyük kripto para birimi konumunda. BNB, Binance Exchange’in yerel tokeni ve Binance Smart Chain (BSC) ağının faydalı madeni parası olarak aktif, stratejik olarak konumlandırılmış bir kripto paradır. BNB, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’a ait olduğundan çokça talep ediliyor. Bu da dijital para biriminin fiyat kırılması yaşadıktan sonra kolayca canlanabileceğini işaret ediyor. BNB gün içinde %4,65 düşüşle 379,22 dolardan el değiştiriyordu. Bu hafta için planlanan geniş ekosistem faaliyetleriyle BNB, önümüzdeki günlerde 400 dolarlık direnci yeniden test etme yolunda ilerliyor.

LookRare (LOOK)

LookRare (LOOK), OpenSea’yı tahttan indirmeyi amaçlayan, gelişmekte olan bir Fungible Tokendir. Looks belirteci tarafından desteklenen ekosistem, daha büyük ticaret platformunun sıkıntılarından yararlanmak için kutup konumunda. LOOKS belirteci, ilk çıkışında perakende NFT yatırımcıları ile hızlı bir şekilde 7,07 dolar ATH’ye ulaştı.

Terra (LUNA)

Terra (LUNA), akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan protokollerin hızlı performansına yardımcı olan bir Katman-1 blok zinciri protokolüdür. LUNA 48,80 dolardan işlem görüyordu. Yıl başından bu yana, LUNA tokeni, sürekli düşüş eğiliminin ortasında büyük bir darbe aldı. LUNA, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak sabit paraları kullanan yenilikçi bir protokolü temsil ediyor. Kullanışlılığı artıyor. Bu durum, LUNA’nın toparlanma yaşayabileceği ihtimalini artırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem