Bu Hafta İzlenecek En İyi 5 Kripto Para Birimi: BTC, BNB, LUNA, MANA, SAND

Benzer Haberler

Bitcoin kritik bir destek seviyesinde toparlanmaya hazır görünüyor ve bu gerçekleşirse BNB, LUNA, MANA ve SAND gibi seçili Altcoinler de alıcıları çekebilir.

Bitcoin ve çoğu büyük Altcoin, 26 Kasım’da görülen keskin düşüşten kurtulmak için mücadele ediyor. Güney Afrika’da tespit edilen yeni ağır mutasyona uğramış koronavirüs nedeniyle yatırımcıların mevcut seviyelerden alım yapma konusunda kararsız kaldı.

Bir CryptoCompare raporuna göre, Bitcoin’in yönetim altındaki varlıkları Kasım ayında %9.5 düşüşle 48.70 milyar dolara geriledi. Öte yandan, Altcoin tabanlı kripto fonlarının AUM’si %5.4 artarak 16.60 milyar dolara yükseldi.

Bu durum yatırımcıların Bitcoin’de kar elde etmiş olabileceğini ve bu paranın bir kısmını Altcoinlere çevirmiş olabileceğini gösteriyor.

Celsius’un kurucusu ve CEO’su Alex Mashinsky, son düşüşten etkilenmedi ve düşüşü bir satın alma fırsatı olarak gördü. 28 Kasım’da Bitcoin’in 70.000 dolara yükselmesini beklediği için “mevcut seviyelerde yaklaşık 10 milyon dolar değerinde Bitcoin ve Ether satın aldığını” söyledi.

Mashinsky, Bitcoin desteği 50.000 dolardan kırarsa son alımlarını yarıya indireceğini de sözlerine ekledi.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem