BTC Türk Borsası İle Tanışın!

Benzer Haberler

BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Kripto para borsasıdır. Şirket, kurulduğu günden bugüne dek kullanıcılarına güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Akbank, Fibabanka, Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Papara gibi ödeme kuruluşlarıyla iş birliği yapan BtcTurk, ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

BtcTurk’ün Türkiye’de yapmış olduğu yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile Bitcoin alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler.

Türkiye’nin ilk kripto para borsası olan BtcTurk, 2019 yılında Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi. 2020’de Kadın ve Erkek Futbol Türk Milli takımlarına ana sponsor olarak dünyada bir ilke imza attı.

BtcTurk, Bitcoin’in gelişimi için çalışmalar yürüten, yazılım geliştiricilere finansman, eğitim ve mentörlük sağlayan, kâr amacı gütmeyen Bitcoin geliştirme platformu Brink’e 210,000 dolarlık fon sağladı. İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 100.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir.

Ayrıca BtcTurk, Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’yi temsil eden 21 olimpik sporcuya destek vererek yeni neslin yanında olduğunu dünyaya ilan etti.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem