Bloomberg Analistine Göre Bitcoin Ve Ethereum Rekor Kıracak!

Benzer Haberler

Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone Bitcoin ile ilgili 100.000$ hedefini her defasında yineliyor. Bloomberg’in önemli stratejistlerinden biri olan McGlone’nun Bitcoin ve Ethereum beklentilerine ilişkin yeni raporu yayınlandı.

Kripto paralarda yeniden canlanma hasıl olduğunu hatırlatan stratejist, boğa sezonunun tekrar geldiğini belirtti. Bitcoin’in 100.000 dolara, Ethereum’un ise 50.000 dolara giden bir yolda olduğunu belirten kripto para analisti McGlone, bu durumu doğal karşılayarak “bunun olmaması için hiçbir neden yok” Dedi.

Analist Mike McGlone’a göre DeFi devriminin etkisiyle Bitcoin fiyatı, Ethereum fiyatının gerisinde kaldı. Ethereum katilleri arasındaki rekabetinde marketteki dengeleri etkilediğini ifade eden analist, bu rekabetin geçmişte spekülatif hareketlere neden olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Kripto paralardaki boğa piyasasının devamı için makro risklerden kaçışın devam etmesi gerektiğini belirten analist, bu minvaldeki bir düşüşün kripto para dünyasında boğa dönemini tehdit eden bir durum oluşturabileceği görüşünde. McGlone, Ethereum’daki artan talebe karşılık düşüş gösteren arzın önemine vurgu yaparak, yeni bir rekor kırılmasının düşüş ihtimalinden daha yüksek olduğunu ifade etti.

“Kripto piyasası ya sadece bir yutturmaca ve spekülasyon, ya da erken fiyat keşif günlerini yaşayan para ve finansta bir devrim olabilir. Biz ikincisi olduğuna inanıyoruz. Çok sayıda haber, keskin bir düzeltme sonrası kripto para birimlerindeki benimsemenin arttığını ortaya koyuyor. Aşağıdaki grafik Bitcoin ve Ethereum’un yukarı yönlü hareketlerini gösteriyor. Bizim dikkat edeceğimiz husus, küçük zirvelerden almaktan kaçınmak olmalı.”

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem