Blockchain.com, Kendi NFT Pazarının Beta Sürümünü Başlattı

Benzer Haberler

2011’den bu yana şahıslara, projelere, protokollere ve kurumlara hizmet veren, dünyanın lider kripto finans şirketi olan blockchain.com, perşembe günü yaptığı açıklamada, NFT eserlerin alınıp satıldığı Opensea.io tarafından desteklenecek olan kendi NFT platformunu piyasaya süreceğini açıkladı.

Dünyanın en önemli kripto para finans şirketi olan Blockchain.com, perşembe günü yaptığı açıklamada, OpenSea tarafından desteklenecek olan kendi NFT platformunu piyasaya süreceğini açıkladı.

Bu gelişme ile birlikte artık blockchain.com’da NFT pazarına giren diğer kripto para şirketlerinin arasına katılıyor. Kendi NFT pazarını piyasaya sürmeye hazırlanan şirketin NFT platformu şu an için beta aşamasında. Yatırımcıların işlemler için bekleme listesine kaydolması gerekiyor.

Blockchain.com tarafından çıkarılacak olan yeni NFT pazarı, bireylerin NFT’leri Blockchain.com cüzdanlarında satmalarına, satın almalarına ve saklamalarına imkan tanıyacak.

Şirketten Açıklama Yapıldı

Şirket konuyla ilgili blog gönderisinde şu ifadeleri aktardı;

“NFT pazarına erişimi kolay hale getirmek istiyoruz. NFT alanındaki büyüme ve heyecan göz ardı edilemez. Fakat kriptonun ilk günlerinde karşılaştığı benimsenme konusundaki zorlukların çoğunu burada da görmekteyiz. Spesifik olarak, NFT pazarına erişim çok karmaşık olmakla birlikte sezgisel değil. NFT pazarına erişimi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmeyi hedefliyoruz.”

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem