Bitcoin’den Yeni Rekor: 53 Bin Dolar!

Benzer Haberler

El Salvador’un yaklaşan yasal kabulü ve ülkenin ilk BTC alımları ile birlikte, lider kripto para olan Bitcoin, son birkaç günde rekorlarını tazeledi.

Bitcoin geçen hafta 47.000 doların altına düşmüştü. Ancak boğa ataklarıyla birlikte fiyatı tekrar yukarı çıkmaya başladı. 50.000 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başaran Bitcoin için, kripto para analistleri önce “51.000 dolar olacak” yorumlarını yaptı. Daha sonra bu eşiğin kırılmasıyla herkes aşağı yönlü bir hareket beklemeye başladı. Ancak analistler bir bomba daha patlattı ve Bitcoin’in 52.000 dolar olacağını söyledi.

Birçok kripto para analistine yanılgıya uğratmayan lider kripto para, kısa süreliğine de olsa 53.000 dolar seviyesinde deneme sıçramaları yaptı. 53.000 Dolar seviyesinde uzun süre tutunamayan lider Bitcoin’in fiyatı, şu saatlerde 51.000 dolar dolaylarında.

Bitcoin Muallakta Olabilir

Sonuç olarak Bitcoin, 51.000 dolar ve 52.000 dolar seviyelerini geçmeyi başardı. 53.000 dolar seviyesinde az bir süre kalması, Bitcoin’in yeni rekorunun 53.000 dolar olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Mayıs ayından bu yana en yüksek fiyatı göre Bitcoin’in gidişatı, birçok milyarder kripto para yatırımcısı tarafından dikkatle takip ediliyor. Fiyatın yukarı mı yoksa aşağı mı gideceği konusunda kripto para dünyası muallakta kalmış durumda.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem