Bitcoin Yönünü Yukarı Çevirdi! Kriptoda Son Durum Şaşırtıyor

Benzer Haberler

Kripto para piyasalarının en değerli ürünü olarak kabul edilen Bitcoin hareketliliğini sürdürmeye devam ediyor. Risk unsurlarının piyasalarda nispeten azalmış olması Bitcoin için yeşil ışığın yanmasına neden oldu. 63 bin dolar seviyelerinde işlem görmeye devam eden Bitcoin’in gelecek tahminleri ise 100 bin dolar hedefini yakalayabileceği şeklinde.

Bitcoin’in yanı sıra kripto para piyasalarının gözde bir diğer unsuru Ethereum ise güne yaklaşık yüzde 5’in üzerinde bir değerle başlayarak 4 bin 580 dolar seviyesinin üzerine kadar tırmanmayı başardı. Benzer durum diğer popüler kripto yatırım araçlarında da görülmeye devam ediyor.

JP Morgan Bitcoin’in Hedefini Sürdürülebilir Buldu

ABD’li ünlü yatırım bankası ve finans kuruluşu JP Morgan kripto para piyasalarını hareketlendiren bir rapor yayınladı. Raporda Bitcoin’in adil fiyat değerinin 35 bin dolar olduğuna dikkat çeken kurum, ayrıca Bitcoin için sıkça gündeme gelen 100 bin dolar hedefi hakkında da olumlu yorumlar yaptı.

JP Morgan raporunda Bitcoin’in 100 bin dolar hedefinin sürdürülebilir olduğuna dikkat çekilirken gelecek yıllara ilişkin dijital varlıkların sayısında da yüzde 10’un üzerinde bir artış yaşanacağı ifade edildi. JP Morgan tahmini 2022 yılı için Bitcoin’in 100 bin doları görebileceği yönünde.

Doge ve Ripple İstikrarını Koruyor

Kripto piyasalarının özellikle son dönemde yukarı yönlü ilerleyişi yatırımcıların da ilgisini çekmeye devam ediyor. Piyasanın iki önemli unsuru Bitcoin ve Ethereum tarafında yukarı yönlü ilerleyiş devam ederken, Doge Coin ve Ripple gibi alternatif varlıklarda da yükselme eğilimi görülüyor.

Doge Coin yeni günde yüzde 0,40 düzeyinde bir artış yaşadı. Söz konusu artışın ardından 0,27 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor. Öte yandan Ripple ise 1,19 dolar seviyesinde yüzde 9’a yakın bir artış yaşadığı kaydedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem