Bitcoin Fiyat Analizi

Benzer Haberler

Bitcoin, son birkaç gündür azalan bir kanalda düzeltme yapıyor. Boğalar, son iki gün için 100 günlük basit hareketli ortalamayı (54.064 $) savunmaya çalışıyor. Ancak sığ sıçrama, mevcut seviyede birikme için aciliyet eksikliğine işaret ediyor.

Düşen 20 günlük üstel hareketli ortalama (58.521 $) ve 39’un altındaki göreli güç endeksi (RSI), ayıların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, boğalar 20 günlük EMA’da duvara çarpabilir.

Fiyat 20 günlük EMA’dan tekrar düşerse, 100 günlük SMA’nın altında bir kırılma olasılığını artıracaktır. Parite daha sonra kanalın destek hattına meydan okuyabilir. Kanalın altında bir kırılma, satışı yoğunlaştırabilir ve BTC/USDT çiftini 40.000 dolara indirebilir.

Boğalar, düzeltmenin sona erebileceğinin sinyalini vermek için fiyatı kanalın üzerine itmek ve sürdürmek zorunda kalacak. Parite bir molada yükseliş ivmesi yakalayabilir ve 61.000 doların üzerinde kapanabilir.

4 saatlik grafikteki RSI, satış baskısının düşebileceğini gösteren bir yükseliş ayrışması oluşturdu. Boğalar fiyatı 20-EMA ve 50-SMA’nın üzerine çıkarsa, parite 60.000 dolara yükselebilir.

Bu, boğaların üstesinden gelmesi gereken önemli bir direnç çünkü önceki iki toparlanma bu seviyeye yakın düştü.

Fiyat mevcut seviyeden veya genel dirençten düşerse ve 53.500 doların altına düşerse, satış hızlanabilir. Parite daha sonra 50.000 dolardan güçlü desteğe düşebilir.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem