Bitcoin Bu Tarihte Uçuşa Geçecek!

Benzer Haberler

Kripto paraların şahı Bitcoin, 64.000 dolar seviyesine sıçrama yaptıktan sonra, bu seviyede tutunamayıp 28.000 dolar seviyesine çakılmıştı. Bu çakılma yatırımcılarda büyük bir paniğe sebebiyet verse de lider kripto para 50.000 dolar seviyesine alnının akıyla çıkmasını bildi. Analistler, son psikolojik eşikten sonra tekrar 64.000 dolar seviyesini göremeyen Bitcoin’in yeni rekorunu merakla bekliyor ve bazı tahminler yürütüyor. Kripto dünyasında yapıcı tahminleriyle tanınan bir analist ise, 64.000 dolar seviyesinin kırılabileceği tarihi açıkladı.

Woo, Kritik Tarihi Açıkladı

Ünlü kripto para analisti ve on-chain uzmanı Willy Woo, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda çıldıracağını ve rekor kıracağını belirtti. Analist, BTC’nin özellikle uzun vadeli yatırımcıların ortaya koyduğu trende göre kasım ayında ciddi bir yükseliş elde edebileceğini düşünüyor.

Woo, bunun aslında makro-döngünün bir sonucu olduğunu vurguladı. Bunun 2015 yılında ve 2014 yılında görüldüğünü belirten analist, 2019 yılında da benzerlerinin yaşandığının altını çizdi. 2020 yılında fiyatların düştüğü anda da her şeyin makro-döngüye göre ilerlediğini ifade eden analist, kasım ayında döngünün zirve yapabileceğini vurguladı.

“Son yükselişte 10.000 dolardan 60.000 dolara çıkıldı ve bu geçtiğimiz yılın ekim ayından itibaren başladı. Bunun öncesindeki yükseliş 4.000 dolardan 14.000 dolara kadar ilerledi ve birkaç ay içerisinde oldu. Şimdi de ekim ayına yaklaşırken zirve yapmaya yaklaşıyoruz. Kasım ayında büyük bir hareket görülebilir. Her şey çıldıracak!”

Kripto para analisti Willy Woo, BTC’nin yükselmesi ile aslında diğer kripto paraların da rekor kırmasını bekliyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem