Bir Hafta Önce, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin Artık AMC Tiyatrolarında Kabul Edildi

Benzer Haberler

AMC Tiyatrolarında biletler için artık Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) da kabul ediliyor. AMC Tiyatroları artık biletler için kripto paraları resmen kabul etmeye başladı. Şu an için DOGE ve SHIB kabul edilse de ilerleyen zamanlarda yeni kripto para birimlerinin ödeme yöntemi olarak alınması bekleniyor.

Dünyanın en büyük film zincirlerinden biri olan AMC Theatres’ın 19 Mart’ta biletler için en popüler iki memecoini kabul etmeye başlayacağı bildirilmişti. Şimdi ise şirketin CEO’su Adam Aron, entegrasyonun canlı olduğunu ve beklenenden bir hafta önce geldiğini Twitter’da açıkladı:

“Kripto para birimine olan coşkunuz ve ilginiz göz önüne alındığında, yanıtlarınız interneti bozabilir. Söz verildiği gibi, AMC Theatres web sitesi artık çevrimiçi ödemeler için Dogecoin ve Shiba Inu’yu kabul ediyor! Bunu gerçekleştirmemize yardımcı olduğu için Bit Pay’e teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yaşanan gelişmeler taze olsa da DOGE ve SHIB’in ödeme yöntemi olarak kabul edildiğine ilişkin haberlerin fiyatları hareket ettiremediği görülüyor. DOGE ve SHIB günü stabil kapatarak yatay ilerlemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem