Binance’da Para Çekme İşlemleri Askıya Alındı!

Benzer Haberler

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 24 Aralık sabah saatlerinde Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Borsa, resmi hesabından yaptığı açıklamada borsada bir sorun yaşandığını ve bu sorunu çözmek için çalışmaları sürdürdüklerini belirtti. Borsa tarafından yapılan açıklamada Binance uygulaması ve API işleyişlerinde bazı sorunlar yaşandığı ve kullanıcıların spot ticaret işlemlerine erişimde geçici zorluklar yaşadığı belirtildi. Borsa bu sorunlarla birlikte Binance ekibinin sorunu çözmek için çabaladığını ve para çekme işlemlerinin de askıya alındığını açıkladı.

Binance Borsası Tarafından Yapılan Açıklama

Binance borsası tarafından 24 Aralık TSİ sabah saatlerinde yapılan duyuruda borsada bazı sorunların yaşandığı belirtildi. Binance Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Binance uygulaması ve API işlevlerimizde spot ticarete erişimde bazı geçici zorlukların farkındayız. Ekibimiz sorunu çözmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Spot ticaret sorununu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yaparken para çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını belirtmek istiyoruz. Tüm fonlar SAFU’dur ve Binance’daki en yüksek güvenlik standartları ile korunur. Güncellemeler en kısa sürede yayınlanacaktır.”

Yatırımcıların Fonları Güvende

Dünyanın en büyük kripto para borsasında yaşanan bu sorunla birlikte piyasalarda birçok yatırımcı endişelendi ancak borsa, fonların güvende olduğunu ve en yüksek güvenlik standartlarıyla fonların korunduğunu belirterek bu endişeleri giderdi. Yaşanan sorunun tam olarak ne olduğu açıklanmazken, bu sorunun düzeltilmesi için borsa elinden gelenin en iyisini yaptığını da belirtti. Sorunun ne kadar devam edeceği henüz bilinmiyor ve kullanıcıların işlemlerine ne zamandan itibaren sorunsuz şekilde devam edebileceklerine ilişkin borsanın bir açıklama yapması bekleniyor. Binance, ilgili güncellemelerin de en kısa sürede duyurulacağını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem