Binance Şirketleri Ontario’da Faaliyetlerini Sürdürecek

Benzer Haberler

Binance, kullanıcılarına yerel düzenleyici kurumla bir anlaşmaya vardıktan sonra Ontario’da çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yerel düzenleyicilerle bir anlaşmaya vardıktan sonra Ontario’da faaliyet göstermeye devam edecek.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, dün kullanıcılarına Ontario’daki faaliyetlerine devam edeceğini söyledi. Bu gelişme, borsanın Kanadalı düzenleyicilerle şirketleşmeyi kabul etmesinden sonra geldi.

Binance, “FINTRAC ile Kanada’da bir Para Hizmetleri İşletmesi olarak ilk adımlarını atmada başarılı oldu. Bu kayıt, biz tam kaydı sürdürürken Kanada’daki faaliyetlerimize devam etmemize ve Ontario’da işimize devam etmemize izin veriyor.” Açıklaması yaptı.

Binance, haziran ayında kullanıcılarına Kanada’nın en kalabalık eyaletindeki operasyonlarına el koyacağını söylemişti. Borsa, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’nun (OSC) bölgedeki operasyonunu durdurmak istemesinin nedeni olarak diğer kripto borsalarına karşı eylemlerini gösterdi.

OSC, bölgedeki kripto para borsalarını düzenlemelere uymamakla suçlamıştı. Binance, Ontario kullanıcılarının 31 Aralık’a kadar hesaplarını kapatmaları gerektiğini söylemişti. Bununla birlikte Ontario kullanıcıları, bölgede aktif kalacağı için fonlarını kripto para borsasında tutabilecek.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem