Binance, Doge Para Çekme İşlemlerini Dondurdu!

Benzer Haberler

Binance kullanıcıları, kripto borsasının DOGE’yi iade edene kadar para çekmelerine izin vermediğini söylüyor. Şirket perşembe günü yaptığı açıklamada, Binance’in bir yükseltmenin ardından DOGE’nin geri çekilmesini geçici olarak askıya aldığını söyledi.

Binance, perşembe sabahı yayınladığı bir gönderide “küçük sorunun” ne olduğunu belirtmeden, 11 Kasım’da bir sürüm güncellemesi gerçekleştirdikten sonra DOGE ağ çekimleriyle ilgili küçük bir sorun keşfettiklerini açıkladı.

“Sonuç olarak, bu sorun çözülene kadar DOGE ağından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldık. Binance, sorunu çözmek için DOGE proje ekibiyle aktif olarak çalışıyor.”

Birkaç Binance kullanıcısı tarafından CoinDesk ile paylaşılan ekran görüntüleri, Binance’in onlardan DOGE’yi borsaya iade etmelerini istediğini, aksi takdirde borsadaki para çekme işlevlerinin devre dışı kalacağını gösteriyor. Ancak sorundan etkilenen kullanıcılar, Binance hesaplarında iade edilecek herhangi bir DOGE olmadığını söyledi.

Binance’da yaşanan DOGE krizi, bazı kullanıcıları için önemli sorunlar yaratmış gibi görünüyor. Kullanıcılar, kripto borsasının önce kendi rızaları olmadan Dogecoin çekilmesine izin verdiğini belirtti. Şimdi ise bu kullanıcılar, Binance hesaplarında bulunmayan Dogecoin’lerin iadesini talep ediyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem