Balinalar Bu Altcoinlere Hücum Ediyor!

Benzer Haberler

Analiz şirketi Santiment, kripto para yatırımcılarının çok yakından ilgilendiği balina hareketlerine ilişkin yeni veriler ortaya koydu. Santiment’in paylaştığı verilere göre kripto para balinaları bazı altcoimlerde hızlı bir satın alma gerçekleştirirken, bazılarında satış işlemlerine devam ediyor. Kripto para piyasalarında, dev balinaların yaptığı yüklü alım-satım işlemleri, piyasa ibresinin hangi yöne gideceği konusunda fikir verebiliyor ve yatırımcılar da bu nedenle balina hareketlerini yakından takip ediyor.

SushiSwap’in Token’ı SUSHI

Santiment, elinde 100 bin ile 10 milyon arasında SUSHI bulunduran balina adres sayısının, bu grubun SUSHI arzının neredeyse yarısına sahip olduğunu ortaya koydu. Merkezi olmayan borsa (DAX) olarak hizmet veren SushiSwap’in yerel kripto varlığı olan SUSHI, piyasa değeri ile en büyük 114. kripto para birimi konumunda yer alıyor ve yazım sırasında 4,2 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Band Protocol (BAND)

Santiment platformu, balinaların öte yandan akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileri ile bağlayan bir ağ olarak hizmet veren Band Protocol’ü (BAND) topladığını ortaya koydu. Santiment verilerine göre elinde 10 bin ile 1 milyon arasında BAND bulunduran balina adresleri, artık ellerinde bulundurdukları BAND arzında son 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. BAND ise piyasa değerine göre 296. sırada yer alıyor ve BAND yazım sırasında 5,04 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Uniswap’in Token’ı UNI

Santiment verilerine göre büyük balinalar öte yandan merkezi olmayan borsa olan Uniswap’in token’ı UNI’yi de odağına almaya devam ediyor. Verilere göre elinde 10 bin ile 1 milyon arasında UNI olan adresler, mevut piyasada ilk kez UNI arzının %10’unu elinde tutmaya başladı. Piyasa değeri ile en büyük 33. kripto para birimi konumunda bulunan UNI, yazım sırasında 11,10 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Santiment verilerine göre balinalar öte yandan bazı varlıkları ise ellerinden çıkarmaya başladı. Verilere göre bu varlıklar arasında ise Aragon (ANT), Chainlink (LIN) ve OMG Network (OMG) varlıkları bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem