Anthony Scaramucci: Bitcoin Küresel Rezerv Para Birimi Olacak!

Benzer Haberler

SkyBridge Capital’in Kurucusu ve Yönetici Ortağı Anthony Scaramucci, Bitcoin’i geleceğin büyük finansal ağı olarak görüyor. Scaramucci, bir gün Bitcoin’in küresel bir rezerv para birimi haline gelebileceğine inanıyor.

BTC Parasal Bir Ağ Olarak Etkilidir

SkyBridge Capital’in Kurucusu ve Yönetici Ortağı Anthony Scaramucci, Natalie Brunell ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in gelecekteki konumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Üst düzey yönetici, bunun nispeten yeni bir varlık sınıfı için normal bir şey olduğunu söyleyerek Bitcoin’in oynaklığı konusunu gündeme getirdi ve Amazon ile karşılaştırdı. SkyBridge Capital’in CEO’su, e-ticaret devi olan Amazon’un önde gelen şirketlerden biri olduğunu hatırlatarak, birincil kripto para biriminin de bu yöne doğru ilerlediğini ima etti:

“Bitcoin şu sıralar oynak. Çünkü erken benimseme aşamasında. Amazon da 24 yıl önce benimsenme sürecinden geçti ve kendisini ispatlamayı başardı. Eğer Amazon’a 10.000 dolar yatırmış olsaydınız, bugün 21 milyon dolarınız olurdu.”

Scaramucci, Bitcoin’in sadece bir para birimi olmadığını da sözlerine ekledi. Aslında etkili bir finansal ağ ve parasal bir standarttır. Ona göre, varlığın en önemli avantajı merkeziyetsiz olmasıdır:

“Bitcoin merkezi değildir. Ve mali araçların, sürekli değişen iktidarların kontrolünde olmasındansa insanların elinde olması daha iyi olacaktır.”

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem