Animoca Brands, Blockchain Oyun Platformu Lava Labs’a 10 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Benzer Haberler

Bir blockchain oyun platformu olan Lava Labs, son A serisi finansman turunda 10 milyon dolarlık bir değere sahipken, şimdi 100 milyon dolar değerine ulaştı.

Lava Labs, en son A serisi finansman turunda değerini 10 milyon dolar artırdığını duyurmuştu. Yapılan resmi açıklamaya göre oyunun piyasa değeri 100 milyon doları aştı. Londra merkezli blockchain oyun girişimi, başkenti Web3 oyunu olan AFAR’ı geliştirmeye yönlendirmeyi planlıyor.

Lava Labs’ın resmi açıklaması, finansmanın İsviçre risk sermayesi şirketi Dialectic tarafından yönetildiğini ortaya koydu. Yatırımcılar arasında Nick Chong, Santiago R Santos, Gabby Dizon gibi Animoca Brands, Dragonfly, Defiance, Merit Circle, Dapper Labs ve diğerlerinin olduğu da ortaya çıktı. Bu yatırımcılar, stüdyonun takım büyümesini hızlandırmasını ve oyunun geliştirmesini sağlayacak.

Açıklamanın ardından Lava Labs CEO’su ve Kreatif Direktörü Kaya Tilev şunları söyledi:

“Oyun eğlencesine lazer odaklı odaklanarak blockchain oyunlarının tonunu ayarlamak için inanılmaz derecede motiveyiz. Erken topluluk desteği, bizlere ciddi anlamda motivasyon sağladı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem