Analistler Yorumladı: Kripto Para Piyasasında Ayı Sezonu Paniği Var!

Benzer Haberler

Kripto para analistleri piyasalarda ayı sezonu paniği yaşandığını belirtiyor. Kripto paralar üzerine sohbetler yapan kimi analistler, mevcut kripto para piyasasının durumunu değerlendirdi. Twitter fenomenleri pazarın genelinde yeşil grafikler hakim olsa da bunun sahte bir umut olabileceğine dikkat çektiler. Analistler Bitcoin’in mevcut durumu ile ilgili olarak da şunları söyledi.

Kripto Para Piyasası Ayı Sezonuna Girebilir

“Önceden 1 dikkatli olduğumuz yerde şimdi 3 kat daha fazla dikkatli olmalıyız. Bitcoin’de momentumun giderek azaldığını gözlemliyoruz. Bu tablo bana 62.000$’da yaptığım uyarıları hatırlatıyor. Şunu söylemek istiyorum bu açıklamalardan dolayı tedirgin olmayın. Ne olacağını bilmiyorum.”

“Lider kripto para Bitcoin dipteyken herkes çöküyoruz diyordu. Şimdi ne oldu Hopium (sahte umut) mu geldi acaba? Eğer o bölümdeysek buradan uzun bir ayı modu gelebilir ve herkesi oyundan sileriz. İnşallah bu olmaz. Umarım 64.000$’dan sonra yaşadığımız düşüş anormal bir olaydır ve yeni başlıyoruzdur. Birazcık yavaşlama olsa bile buradan 100.000$’a doğru bir hamle görebiliriz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem