AMC Theatres CEO’su Kripto Ödemelerini Kabul Edeceklerini Açıkladı

Benzer Haberler

AMC Theatres CEO’su Adam Aron kısa süre önce Twitter’da şirketlerinin kripto para dahil olmak üzere yeni ödeme yöntemlerini kabul edeceğini duyurdu. Aron, ödeme olarak kabul edilecek kripto paraların Bitcoin , Ethereum , Bitcoin Cash ve Litecoin olduğunu belirterek, paylaşmış olduğu tweette Apple Pay, Google Pay ve Paypal’dan da bahsetti.

AMC Theatres, Kansas’ta bulunan bir Amerikan sinema şirketidir. Dünyanın en büyük sinema zinciri olarak bilinen tiyatro devi, kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul ederek yeni dünyaya entegre olacak.

Göre Kripto YouTuber Matt Wallace, “Bir sonraki büyük dalgadan önce Dogecoin’i kabul eden şirketler son derece akıllı!” Dedi. Ancak, herkes bu gelişmeden heyecan duymuyor. Twitter kullanıcısı Traderlete, “Bu tweet çaresizliği haykırıyor” Diyerek görüş bildirdi.

Şirket haberi ilk olarak Eylül ayında duyurmuştu. Şimdi ise Aron’a göre yeni ödeme seçenekleri toplam çevrimiçi işlemlerinin %14’ünü oluşturuyor. Bu, şirketleri içindeki kripto ödemelerinin hızlı bir şekilde büyüdüğü ve yol boyunca daha fazla gelişme göstereceği anlamına geliyor.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem