Altay Token Halka Arz Ediliyor!

Benzer Haberler

İzmir’in efsanevi kulüplerinden olan Altay Spor, kendi tokenini çıkartarak futbol camiasında timsal yeniliklere imza attı. Fenerbahçe, kendi kripto parası olan Fenercoin’i çıkardıktan sonra birçok futbol kulübü de benzer adımlar atmaya çalıştı. Bunun son örneği ise merkezi İzmir’de bulunan Altay Spor Kulübü’nde yaşandı. Altay Spor Kulübü, kendi tokeni olan Alay Token’i resmen piyasalara çıkarttı.

Altay Token 14 Eylül 2021’in ilk saatlerinde ICRYPEX’te halka arz edilmeye başladı. Altay Token için belirlenen ön satış fiyatı 0.80 TL’dir. 13 Eylül’de sınırlı sayıda gerçekleştirilecek olan ön satış süreci boyunca 0.80 TL karşılığında Altay Token sahibi olabilirsiniz.

Altay Token ön satışı, ICRYPEX ve Altay Spor Kulübü iş birliğiyle 13 Eylül 2021 tarihinde başlayacaktır. Limitli sayıda token’ın satışının gerçekleşeceği ön satışa katılarak hem avantajlı 0,80 TL fiyatından yararlanabilir hem de takımınıza destek olabilirsiniz.

Halka Arz Ediliş Fiyatı Ne Olacak?

Ön satış fiyatı 0.80 TL olan Altay Token’ın ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından halka arz fiyatı 1.00 TL olacaktır. Ön satış ile satın aldığınız Altay Token’ları 90 günün ardından, kullanıcılar tarafından belirlenen ve standart borsa kurallarına tabî olan fiyatından satabilir veya ICRYPEX ve ERC20 cüzdanlarınızda saklayabilirsiniz.

Altay Token halka arz süreci, ön satış bitimi 17 Eylül 2021 00.00 itibarıyla başlayacaktır. 43.065.000,00 adet Altay Token, halka arz sürecinin başlaması ile 1,00 TL’den alım satım işlemlerine sunulacaktır. Altay Token’ın halka arz süreci başladıktan sonra satın aldığınız Altay Token’ları dilediğiniz gibi alıp satabilirsiniz. Bu esnada, avantajlı fiyat ile ön satıştan satın aldığınız Altay Token’lar 90 gün boyunca kilitli kalacak ve 90 günün ardından otomatik olarak alım satım işlemlerine açılacaktır.

Altay Token Nasıl ve Nereden Alınır?

Altay Token, Türk kripto para borsası olan ICRYPEX’de satışa çıkacak. Altay Token sahibi olmak için yapmanız gerekenler şöyle:

Öncelikle ICRYPEX borsasının internet sitesini ya da mobil uygulamasını kullanarak bir hesap oluşturun. İnternet sitesi üzerinden yapılacak kayıtları için www.icrypex.com adresine gidiniz.

Sayfanın sağ üst tarafında bulunan “Yeni Üyelik” seçeneğine tıklayın. Ad soyad ve e-posta adresinizi girin. Güvenli bir şifre oluşturun. Bu şekilde ICRYPEX borsasına kaydınız yapılmış olacak.

Hesap onay işleminden sonra “Yatırma” menüsüne gidin. Hesabınıza Türk Lirası aktarın. Ön satış periyodunun başlamasıyla beraber güvenilir bir şekilde Altay Token alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem