Alt Coinde Beklenmedik Yükseliş Yatırımcıları Sekteye Uğrattı!

Benzer Haberler

En ünlü ve en çok yatırım alan coinleri bile ardında bırakmayı başaran bir alt coin oldu. Bu coin yatırımcıları ikiye böldü. Bir taraf alt coinlerden bir coinin değerlenmesine sevinirken diğer bir taraf ise değerli coinleri ardında bıraktığı için bu durumdan hiç memnun değil. Yatırımcıları şaşkınlığa uğratan artış alt coinde beklenmeyen noktalara ulaştı. Yatırımcıların favori coinleri bir an da değer kaybederken o alt coin ise yatırım yapanlara kazandırdıkça kazandırdı. Bu değişimin ardından alt coine koşan yatırımcılar neye uğradığını şaşırdı. Alt coinde yatırımı bulunan küçük yatırımcıları ise sevindiren bu artış oldukça yüksek kârların da sebebi oldu.

Bir Anda Yükselişe Geçen Alt Coin

Herkesi şaşırtan yükselişlerin yaşandığı coin, Shiba Inu’den başkası değildi. Yatırımcıların hiç beklemediği bir şekilde artış gösteren alt coin görenlere çılgınlık dedirtti. Shıba binance de patlayınca diğer kıymetli ethereum, solona gibi coinleri geride bırakarak açık ara fark ile yükselişte sınırları aştı. Shıba birikimleri göz dolduruyor, arttıkça artıyor. 8.000 milyar doları 5 milyar dolara çeviren SHIB görenleri şaşkına çevirdi. Bu yükselişin ardından SHIB varlıklarını farklı farklı dört cüzdana taşıdı. Dünyanın en büyük kripto para borsasında değerli coinleri ardında bırakarak beklenmedik bir yükselişe geçen SHIB küçük yatırımcıları oldukça sevindirdi.

Değerli Coinleri Bile Arkasında Bıraktı

Shıba Inu, değerli kripto paralar arasında olan ethereum, solona ve Binance coin’i sollayarak yükselişini görenleri şaşkınlığa uğrattı. SHIB bir atak ile hiç beklenmedik seviyelere ulaşırken küçük yatırımcıların gözlerini doldurdu. SHIB düşük piyasa değeriyle genellikle az miktarda yatırım yapanların tercihiydi. Şimdi ise en değerli coinleri bile sollayarak piyasanın en değerli coini olma yolunda ilerliyor. Spor borsasında SHIB son zamanların en yükseliş gösteren coini olarak ilk sıraya yükseldi. Shıba Inu için günlük işlem limiti, değerli olan ethereum, solona, binance coin, dogecoin ve diğer tüm değerli coinleri ardında bırakarak piyasada ki en değerli coinleri bile aştı. Kripto ve veri toplayıcı bilgilerine göre SHIB sadece bir günde (24 saat) tüm coinleri ardında bırakarak beklenmedik bir değer kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem