Alpaca, Kripto Ticaretine Giriyor!

Benzer Haberler

Fintech uygulamaları için API’ler sunan bir hisse senedi aracılık platformu olan Alpaca, 50 milyon dolar yatırım alarak kripto para ticaretine girme kararı aldığını açıkladı. Alpaca, bugüne kadar Avrupa, Güneydoğu Asya, Afrika, Kuzey ve Latin Amerika’da ilişkilerini genişleterek, aracılık hesaplarında ve ortaklıklarında %1500’lük bir büyüme kaydetti.

Alpaca CEO’su Yoshi Yokokawa şirketin gelecek planlarıyla ilgili olarak: “Yıl sonuna kadar, API’lerimizle oluşturulmuş 100’e yakın küresel FinTech uygulamasının hisse senedi alım satım platformlarında yayına girdiğini göreceğiz. Dünyanın dört bir yanında bu fırsata hiç sahip olmayan yerlerde ve yatırımı demokratikleştirme vizyonumuzu paylaşan FinTech ortakları aracılığıyla ABD şirketlerine yatırım yapma yeteneğinin kilidini açıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Alpaca, hem bireysel tüketiciler hem de B2B ortakları için bir kripto para birimi ürünü piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Müşteriler yakında firmanın geliştiriciye yönelik API’leri aracılığıyla kripto para alım-sarım işlemlerini veya depolama işlemlerini yapabilecek.

Anlık BTC Fiyatını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem